Psychoterapie

Co vás trápí?

Mám starosti a cítím velkou únavu

Máte málo energie, cítíte vnitřní nespokojenost a neklid; někdy hněv na sebe sama; někdy je to jen "blbá nálada"; jindy vyostřené konflikty s okolím a pocit, že jste na všechno sami; hádky a napětí, až z toho bolí hlava; špatně spíte; často máte pocit, že nevíte, jak dál?

Mám pracovní krizi

Máte pocit, že snad musíte mít syndrom vyhoření; točíte se v začarovaném kruhu; nesnesete už další tlak na výkon; zažíváte mobbing v práci; hledáte se; cítíte se jako v pasti; nemáte tušení, jak skloubit profesní a soukromý život; přišli jste o práci?

Procházím těžkým obdobím

Ocitli jste se v životní krizi, která k nevyslovení bolí: rozvod; rozchod; zrada; úmrtí nebo nemoc blízkého člověka; těžká nemoc v rodině nebo jse sami onemocněli; anebo prožíváte jakékoli jiné náročné období?

Potřebuji, aby mi někdo naslouchal

Potřebujete ad hoc promluvit s někým nezávislým, přemýšlet nahlas, utřídit si myšlenky nad jedním nebo více tématy, získat nový úhel pohledu na sebe sama a na život?

Kde? Jak? A za kolik?


Když jde o duševní zdraví, někdy může být těžké udělat první krok. Ale ten už je vlastně za vámi, tím, že jste na těchto stránkách. Před setkáním s námi ale není třeba se čehokoli obávat ani se jakkoli připravovat. Přijďte. Postaráme se, abyste se cítili lépe.

Jedno sezení trvá 55 minut. Odcházet budete se shrnutím hlavních bodů a s pár tipy, o čem do příště přemýšlet, nebo jak sami na sobě pracovat. Konzultace ideálně probíhají 1x týdně nebo 1x za 14 dní v prostorách Polikliniky na Národní. [ Zobrazit na mapě ]

Můžete využít i konzultace po Skype na adrese Respektrumczech. 
Osobní i Skype sezení prosíme předem objednat, abychom na vás měli dost času a mohli se vám plně věnovat.

Jak to probíhá? Zaregistrujeme Vaši objednávku a podle Vaší preference potvrdíme datum a čas buď mailem nebo SMS na Vaše telefonní číslo. Po potvrzení je objednávka oboustranně závazná. Změnili jste plány? V pořádku, to se stává. Jen nám to prosím dejte vědět 48 předem - pošlete SMS na číslo 733 266 405 nebo mail na info@respektrum.cz. Jinak bohužel musíme účtovat plnou cenu.

Sezení mohou probíhat v českém, anglickém nebo ruském jazyce.

Ceny platné od 15.9.2019

Základní cena za jedno sezení v délce 55 minut včetně důvěrného písemného záznamu z konzultace pro klienta je 2500,- Kč včetně 21% DPH
Cena za psychologické vyšetření/diagnostiku včetně důvěrného písemného výstupu pro klienta je 5000,- Kč včetně 21% DPH


Platba  je možná převodem na účet 513 325 9369/0800, nebo kartou na místě. Pro konzultaci po Skype je potřeba provést platbu předem.
Život je proces.
Zlepšete kvalitu procesu a změníte kvalitu samotného života.

Novinky a aktuality

11.09

2019

Neduste se hněvem

Nedávno se mi během sezení jeden klient svěřil, že zejména v práci často zažívá okamžiky, kdy je úplně bez sebe, jak se dusí...

25.07

2019

Prázdniny

Vážení klienti, během srpna 2019 máme zavřeno - intenzivně dobíjíme baterky, abychom se vám mohli se vší energií...

28.02

2019

Duševní zdraví - fyzické zdraví

Úzkosti a depresi se připisuje stejné nebo dokonce o něco vyšší riziko pro fyzické zdraví jako obezitě a kouření, aspoň to...

Klára Gajdušková, MA ­ZnamyLekar.cz