Psychoterapie

Co vás trápí?

Mám starosti a cítím velkou únavu

Máte málo energie, cítíte vnitřní nespokojenost a neklid; někdy hněv na sebe sama; někdy je to jen "blbá nálada"; jindy vyostřené konflikty s okolím a pocit, že jste na všechno sami; hádky a napětí, až z toho bolí hlava; špatně spíte; často máte pocit, že nevíte, jak dál?

Mám pracovní krizi

Máte pocit, že snad musíte mít syndrom vyhoření; točíte se v začarovaném kruhu; nesnesete už další tlak na výkon; zažíváte mobbing v práci; hledáte se; cítíte se jako v pasti; nemáte tušení, jak skloubit profesní a soukromý život; přišli jste o práci?

Procházím těžkým obdobím

Ocitli jste se v životní krizi, která k nevyslovení bolí: rozvod; rozchod; zrada; úmrtí nebo nemoc blízkého člověka; těžká nemoc v rodině nebo jse sami onemocněli; anebo prožíváte jakékoli jiné náročné období?

Potřebuji, aby mi někdo naslouchal

Potřebujete ad hoc promluvit s někým nezávislým, přemýšlet nahlas, utřídit si myšlenky nad jedním nebo více tématy, získat nový úhel pohledu na sebe sama a na život?

Kde? Jak? A za kolik?


Když jde o duševní zdraví, někdy může být těžké udělat první krok. Ale ten už je vlastně za vámi, tím, že jste na těchto stránkách. Před setkáním s námi ale není třeba se čehokoli obávat ani se jakkoli připravovat. Přijďte. Postaráme se, abyste se cítili lépe.

Jedno sezení trvá 55 minut. Odcházet budete se shrnutím hlavních bodů a s pár tipy, o čem do příště přemýšlet, nebo jak sami na sobě pracovat. Konzultace ideálně probíhají 1x týdně nebo 1x za 14 dní v prostorách Polikliniky na Národní. [ Zobrazit na mapě ]

Můžete využít i konzultace po Skype na adrese Respektrumczech. 
Osobní i Skype sezení prosíme předem objednat, abychom na vás měli dost času a mohli se vám plně věnovat.

Jak to probíhá? Zaregistrujeme Vaši objednávku a podle Vaší preference potvrdíme datum a čas buď mailem nebo SMS na Vaše telefonní číslo. Po potvrzení je objednávka oboustranně závazná. Změnili jste plány? V pořádku, to se stává. Jen nám to prosím dejte vědět 48 předem - pošlete SMS na číslo 733 266 405 nebo mail na info@respektrum.cz. Jinak bohužel musíme účtovat plnou cenu.

Sezení mohou probíhat v českém, anglickém nebo ruském jazyce.

Ceny platné od 15.9.2019

Základní cena za jedno sezení v délce 55 minut včetně důvěrného písemného záznamu z konzultace pro klienta je 2500,- Kč včetně 21% DPH
Cena za psychologické vyšetření/diagnostiku včetně důvěrného písemného výstupu pro klienta je 5000,- Kč včetně 21% DPH


Platba  je možná převodem na účet 513 325 9369/0800, nebo kartou na místě. Pro konzultaci po Skype je potřeba provést platbu předem.
Život je proces.
Zlepšete kvalitu procesu a změníte kvalitu samotného života.

Novinky a aktuality

01.01

2020

Štastný nový rok

Vážení a milí klienti,  přejeme krásný rok 2020: pevné zdraví; radost; rovnováhu a lásku, kam se podíváte. A také klid...

08.12

2019

Předsevzetími si na sebe pleteme bič

Přečtěte si rozhovor pro listopadový Blesk pro ženy Zdena Lacková Novoroční předsevzetí se leckdy plní težko. Podle...

25.07

2019

Prázdniny

Vážení klienti, během srpna 2019 máme zavřeno - intenzivně dobíjíme baterky, abychom se vám mohli se vší energií...

Klára Gajdušková, MA ­ZnamyLekar.cz