Tým

Mgr. Klára Gajdušková, MA

founder a psycholog

Mohu nabídnout unitákní mix zkušeností z nadnárodní korporace, žurnalistiky, neziskového sektoru i z českého zdravotnictví a z vlastní privátní praxe. Psychologickou kancelář Respektrum jsem založila v roce 2015. Neradím a nehodnotím. Věřím, že odpovědi na důležité otázky má každý z nás v sobě. Je jen občas potřeba pomoci jim na světlo. Psycholog má mít pokoru před tím, co dělá; musí mít respekt ke svým klientům a nesmí mu chybět nadhled a humor. S těmito principy pracuji já i kolegyně.

Vystudovala jsem psychologii na La Salle University ve Philadelphii (USA) a absolvovala výcviky Beckova institutu kognitivně behaviorální terapie pro léčbu deprese, dále pro léčbu poruch osobnosti a také pro léčbu úzkostí. Jsem kouč s mezinárodní akreditací ICF. Pracovala jsem jako psycholog v Národním ústavu duševního zdraví (www.nudz.cz). Předtím jsem 15 let vedla tým Korporátní komunikace v České spořitelně. 

PhDr. Miluše Sadílková

psycholog a psychoterapeut

Stála jsem u zrodu české státní infrastruktury pro přijímání uprchlíků. Mám praxi na pozicích středního i vrcholového managementu. Nově vzniklou organizaci s celostátní působností jsem zakládala a 10 let vedla. Významné místo v mé praxi zaujímá dlouholetá práce s klienty závislými na návykových látkách v terapeutické komunitě a s pacienty psychoterapeutického oddělení v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Od roku 2010 provozuji soukromou praxi. Rigorózní zkoušku z klinické psychologie jsem složila na Katedře psychologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde jsem absolvovala magisterské studium jednooborové psychologie. Vedle psychologického vzdělání mám za sebou i magisterské studium francouzštiny a českého jazyka tamtéž.

Absolvovala jsem psychoterapeutický hlubinně - dynamicky orientovaný výcvik v komunitně‐skupinové psychoterapii a spolu s německými analytiky též výcvik v katatymně imaginativní psychoterapii (skupinová, individuální a rodinná psychoterapie). Dále dílčí výcviky v relaxačních technikách, v daseinsanalytickém výkladu snů, kurs psychoanalytické teorie, školu reflexní terapie a další. Individuální sebezkušeností jsem prošla u dvou českých psychoanalytiků.
Život je proces.
Zlepšete kvalitu procesu a změníte kvalitu samotného života.

Novinky a aktuality

01.01

2020

Štastný nový rok

Vážení a milí klienti,  přejeme krásný rok 2020: pevné zdraví; radost; rovnováhu a lásku, kam se podíváte. A také klid...

08.12

2019

Předsevzetími si na sebe pleteme bič

Přečtěte si rozhovor pro listopadový Blesk pro ženy Zdena Lacková Novoroční předsevzetí se leckdy plní težko. Podle...

25.07

2019

Prázdniny

Vážení klienti, během srpna 2019 máme zavřeno - intenzivně dobíjíme baterky, abychom se vám mohli se vší energií...

Klára Gajdušková, MA ­ZnamyLekar.cz